Coaching Conscious Recovery jest wspaniałą metodą pracy nad byciem świadomym, samoświadomością, rozwojem osobistym, wyznaczaniem wartościowych celów, oraz jest skutecznym w ich osiąganiu. Coaching CR jest nastawiony na odkrywanie potencjału Klienta oraz wspieranie i ukierunkowanie go w jak najlepszym wykorzystywaniu jego wszystkich zasobów.

Dla Klienta coaching jest jak wypłynięcie na ocean samopoznania. Jedni będą poszukiwać tajemniczej wyspy pełnej skarbów, inni zanurkują w głąb siebie, aby podziwiać tamtejsze bogactwo, ktoś jeszcze inny po prostu będzie chciał nauczyć się pływać po oceanie.
Możliwości jest wiele, jak wielu jest ludzi. Każda jednostka posiada nieskończony potencjał rozwoju, często jednak jest on niewidoczny i przez to nie wykorzystany w pełni. Przeszkody mogą być różne: nagromadzone emocje, nawyki, przekonania, brak wiary w siebie, brak wizji i celów, brak znajomości samego siebie, itd.

Coach jest dla Klienta towarzyszem wyprawy, podczas której stwarza mu nieskończoną przestrzeń na wszystko, co może  wydarzyć się  na oceanie. Jednak  o tym, jak wyprawa przebiegnie i jaki będzie jej efekt, decyduje sam klient. Podczas podróży w głąb siebie i poszukiwaniem kierunku rejsu klient często odkrywa siebie na nowo. Dlatego pełna otwartość na Klienta i absolutna jego akceptacja przez coacha jest kluczowym elementem podczas procesu coachingowego.


 Instruktorzy Coachingu Conscious Recovery:


Inez Broj – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Kraków.

Twórczyni m.in. Systemu Terapeutycznego Conscious Recovery,

Akademii zdrowia i Edukacji Conscious Recovery,

Coachingu CR,  różnorodnych Terapii Conscious Recovery,

akupunkturystka, fizjoterapeutka, grafolożka, terapeutka, malarka, pisarka.


Monika Walczak – Warszawa

Certyfikowany coach ACC, trener zarządzania projektami i umiejętnościami psychospołecznymi.
Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, ukończyła szkołę dla trenerów biznesu, posiada certyfikat coacha federacji ICF poziom  ACC. Od 3 lat  jest również certyfikowanym trenerem Zarządzania Projektami według metodyki PRINCE2.

Bogate doświadczenie i kwalifikacje zawodowe związane z zarządzaniem i szeroko pojętym rozwojem osobistym, umożliwiają jej tworzenie i prowadzenie wiarygodnych i ciekawych szkoleń, nastawionych na praktyczną stronę prezentowanych tematów.
Jej pasją są ludzie, ich rozwój, skuteczne przekazywanie im wiedzy oraz stwarzanie optymalnych warunków i przestrzeni do ich rozwoju, ma ona ogromną wiarę w ludzki potencjał.

 


Konsultacje indywidualne – cennik:


½ godziny – 65zł

1 godzina coachingu – 100zł
2 godziny – 170zł

KONTAKT:

 tel. kom.  +48 883 111 388

email: office@consciousrecovery.eu