graved-melon-still-life-1394470-mstill-life-1439035-m

graved-melon-still-life-1394469-m


 

Dietetyka w Kosmetyce Systemu Conscious Recovery wykorzystuje zdobycze Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, która oparta jest na wielowiekowych obserwacjach i doświadczeniu.

Stosowanie diety indywidualnie dopasowanej w Kosmetyce Naturalnej Conscious Recovery ,  czy też dermatologii CR, daje zauważalne i odczuwalne pozytywne rezultaty.

Dzięki wnikliwej diagnozie, indywidualnie dopasowana dietetyka, odpowiednie łatwe do zastosowania wskazówki, dają szybkie oraz widoczne rezultaty, przy niewielkim wysiłku ze strony osoby która ją stosuje. Polecamy bowiem dietę opartą na świadomości i obserwacji siebie samego, a nie ograniczanie się i odmawianie sobie tego co lubimy spożywać.

Głównym czynnikiem powodującym sukces w ustabilizowaniu zdrowia, wagi na określonym czy oczekiwanym poziomie, jest samoświadomość, świadomość relacji pomiędzy umysłem, emocjami, a ciałem fizycznym.

Zastosowanie odpowiedniej diety, także ziół wewnętrznie i zewnętrznie daje stabilne rezultaty w wyglądzie naszej skóry, jej sprężystości, nawilżeniu, odżywieniu, wyglądzie, gładkości czy elastyczności.

Indywidualna diagnoza wg TCM w systemie Conscious Recovery oraz  dobór diety ziół, eliminacja destruktywnych dla nas na ten czas produktów-  sprawia, iż wszystkie dolegliwości skórne znikają w bardzo szybkim tempie, oraz ich przyczyna, nie mówiąc o skutkach.


Cennik:

Indywidualny dobór diety – 100zł – 160zł- czas około 1-2 godzin.