AKADEMIA ZDROWIA I EDUKACJI- CONSCIOUS RECOVERY


Akademia zajmuje się szerzeniem naturalnych metod wspomagania zdrowia i uzdrawiania, prewencji, w sposób holistyczny (na poziomach – fizycznym, energetycznym oraz mentalnym i emocjonalnym), oraz edukacją zdrowotną i prozdrowotną.

Założycielką Akademii Zdrowia i Edukacji Conscious Recovery oraz Systemu Conscious Recovery jest Inez Agnieszka Broj.

Akademia powstała z myślą o osobach zainteresowanych zdrowiem, terapeutach, lekarzach, osobach poszukujących inspiracji, swojej ścieżki, pasji, swoich celów, zainteresowanych  metodami i technikami wspierającymi rozwój holistyczny człowieka na każdym poziomie, pamiętając o  świadomości i uświadamianiu sobie współzależności jako nadrzędnej.


 

Wielopoziomowy System Conscious Recovery autorstwa Inez Agnieszki Broj, jest systemem opartym na 24 letnim doświadczeniu z zakresu medycyny alternatywnej, naturalnej.

Oparty jest na wypracowanych technikach własnych uzdrawiania obszaru psychicznego, fizycznego, energetycznego, przy wykożystaniu Tradycyjnej Medycynie Chińskiej, fizjoterapii, grafologii, grafoterapii, Metody Dwupunktowej, czy Yantra Yodze i Dzogczen, akupunkturze japońskiej, koreańskiej, oraz wielu innych metodach terapeutycznych czy specyficznym sposobie postrzegania świata.

Terapie te nie są sztywnym, lecz elastycznym modelem terapeutycznym, umożliwiają bowiem podejście do ludzkiego organizmu i umysłu oraz psychiki, jako spójnej i współzależnej całości. 

Conscious Recovery wciąż się rozwija, używa sprawdzonych technik, dających pozytywne rezultaty, bezpośrednich, nie dających skutków ubocznych, a więc bezpiecznych i naturalnych dla Nas jako odbiorców. Dopasowywane są zawsze każdorazowo indywidualnie dla każdego klienta.

Techniki te wypracowane przez jej autorkę, są wciąż udoskonalane poprzez codzienne obserwacje, wnioski, sny, czy uzupełnianą nową wiedzę i doświadczenia.

Celem tegoż podejścia terapeutycznego, jest kompleksowe wyleczenie klienta – nie tylko samych objawów – ale co bardzo ważne – przyczyny choroby, oraz przekazywanie informacji i szkolenie na możliwie najwyższym poziomie merytorycznym, w oparciu o najnowszą wiedzę: nie tylko ze świata nowinek medycznych, ale również w oparciu o wiedzę fizyki kwantowej i wielowiekowych metod terapii Dalekiego Wschodu.

Współdziałanie paru technik w terapii daje szybsze i trwalsze rezultaty, niż tylko jednej, gdyż oddziałuje na wiele poziomów jednocześnie, uczy klienta pomagać samemu sobie, oraz odnajdywać i zauważać bezpośrednie źródło dysharmonii. Powrót do naturalnych rytmów człowieka jego umysłu, emocji i ciała daje zauważalne i odczuwalne namacalnie szczególne postrzeganie siebie, zrozumienie siebie i własnych wzorców, mechanizmów, wyjście z nich poprzez świadomość, szczęście bezwarunkowe i radość, niezależność, dojrzałość, wygodę i relaks w byciu z samym sobą i innymi, bez względu na okoliczności, stałe odczuwanie zrelaksowanego ciała i umysłu.

 


CELE AKADEMII ZDROWIA I EDUKACJI- CONSCIOUS RECOVERY


 

  • leczenie, diagnostyka, służenie odpowiednią konsultacją, promowanie unikalnego modelu leczenia „Conscious Recovery” (CR);
  • wykonywanie zabiegów w modelu  „Conscious Recovery”, kosmetyki naturalnej w modelu CR – z użyciem akupunktury TCM, ziołolecznictwa TCM, autorskiej Terapii Podstrukturalnej, autorskich masaży, manualnych technik antyspastycznych, korekcji układu kostnego, chiropraktyki CR;
  • treningu dopasowywanego indywidualnie do potrzeb pacjenta wg modelu „Conscious Recovery”,
  • kształcenie terapeutów w modelu „Conscious Recovery”, niezależnie od ich orientacji terapeutycznych;
  • współpraca z lekarzami medycyny akademickiej, terapeutami medycyny alternatywnej, fizjoterapeutami, coachami, psychologami, psychoterapeutami, ze specjalistami z dziedziny kosmetologii, kosmetyki;
  • udostępnianie wiedzy o „Conscious Recovery” jako całości, jak też stosowanych tutaj metodach naturalnych odrębnie;
  • inspirowanie rozwoju, wymiany doświadczeń zawodowych i wzajemnego wspierania się przez terapeutów poprzez organizowanie zjazdów, kongresów, warsztatów, prelekcji, sieci wsparcia;


 


AKADEMIA ZDROWIA I EDUKACJI- CONSCIOUS RECOVERY

Kontakt:

email: office@consciousrecovery.eu

tel. 883 111 388


 


g meru1