Masaż liftingujący twarzy Conscious Recovery – „Synchro 1” jest jednym z masaży używanym w Kosmetyce Naturalnej Conscious Recovery.
Jest to forma specjalnego masażu głębokiego, aczkolwiek delikatniejszym niż masaż „Synchro 2”, do którego warto dać podwaliny masażem „Synchro 1”, gdyż „Synchro 1” powoduje zwiększenie ilości nowych naczyń włosowatych w skórze, co daje stałe, większe dokrwienie skóry i zapobiega pękaniu naczynek podskórnych, widocznych gołym okiem.
Masaż ten powoduje odbudowę kolagenu i elastyny.
Liftinguje, gdyż zwiększony dopływ krwi a wraz z nią przepływ świeżej energii i składników odżywczych, powstrzymujących degenerację tkanek i śmierć komórek zauważalnie zwiększa elastyczność skóry, tkanek miękkich okolicznych, mięśni pod nią leżących, co przeciwdziała zwiotczaniu się mięśni, opadaniu ich widocznym wraz z wiekiem zgodnie z siłą ciążenia, tworzeniu się zmarszczek, odżywia, wzmacnia, głęboko nawilża i odżywia.
Cera staje się dotleniona czyli rozjaśniona, lekko zaróżowiona, wygląda świeżo, promiennie i zdrowo, skóra twarzy odzyskuje swój fizjologiczny blask.

Jest złożonym masażem, opracowanym przez Inez Broj, oddziałującym wielopoziomowo: na tkankę skórną, podskórna, energetykę ciała, prawidłowy podział komórek.

Jest masażem przygotowującym do masażu  „Synchro2”, który jest dużo mocniejszym oddziaływaniem na skórę.
Jest wskazany dla Klienta w Każdym przedziale wiekowym, również dla kobiet w ciąży.

Już po pierwszym zabiegu zauważalnie widać efekty pracy terapeutycznej! Zwłaszcza następnego ranka.