Masaż  twarzy Conscious Recovery – „Synchro 2″ jest kontynuacją masażu „Synchro 1”, jednym z masaży używanym w Kosmetyce Naturalnej Conscious Recovery.

Jest złożonym masażem, opracowanym przez Inez Broj, oddziałującym wielopoziomowo: na tkankę skórną, podskórna, energetykę ciała.

Wykorzystujemy w nim wiele substancji naturalnych, nakładanych na skórę w ściśle określonej kolejności, dla uzyskania optymalnych rezultatów juz po pierwszym zabiegu.

Masaż ten uaktywnia różne punkty akupunkturowe na twarzy, na inne energie rozmieszczone wokół twarzy, co przywraca jej naturalny koloryt, zdrowy blask i witalność, nawilżenie.
Poprawia się owal twarzy. Zwiększa się produkcja kolagenu i elastyny.

Masaż ten powoduje szybszą regenerację komórek skóry, gdyż odżywia głębokie jej warstwy, jak warstwa rozrodcza skóry, w której mają swój początek wszystkie komórki skóry, oraz prawidłowy ich podział, bez zniekształceń.

Po masażu cera jest rozjaśniona, lekko zaróżowiona, wygląda świeżo, promiennie i zdrowo, skóra twarzy odzyskuje swój blask.

Jest to masaż o silnym oddziaływaniu na skórę, dlatego nie każdy może sobie na niego pozwolić. Warto dlatego zobaczyć jak skóra reaguje na masaż lżejszy – „Synchro1 „-  przygotowujący skórę do masażu „Synchro2”.

W nocy po zabiegu skóra regeneruje się w przyspieszonym tempie, co widać już samego ranka, oraz w ciągu paru następnych dni. By jednak widzieć stale rezultaty odmładzania, warto powtórzyć takie masaże co 5-7 dni, i czekać cierpliwie na efekty, gdyż skóra odnawia się co ok 28 dni.
Regularna dbałość o skórę zapewnia długi dobry wygląd bez drastycznych ingerencji chirurgicznych, i jest dużo zdrowsza, oraz tańsza.