Zapper-Biorezonator JT – wzmocniony – urządzenie do oczyszczania narządów
z wirusów, bakterii i pasożytów
Przełom w oczyszczaniu prądami niskiej częstotliwości


Na rynku obecnie jest wiele zapperów, ja tutaj proponuję Zapper a właściwie urządzenie o zwiększonym polu działania- usprawniony Biorezonator Pana Jana Taratajcio – generator impulsów do kompleksowego usuwania pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów i pleśni, u ludzi i zwierząt, o wzmacniający Qi.


 

Terapia Biorezonatorem JT – jest oparta na zjawisku bioradiacji, czyli promieniowaniu fal o określonej częstotliwości emitowanej przez wszystkie żyjące istoty w tym drobnoustroje, gdyż każda żywa istota emituje konkretne promieniowanie o charakterystycznej częstotliwości. Im bardziej złożony organizm tym wyższe i szersze pasmo promieniowania, można dzięki temu wyróżnić dokładnie częstotliwość każdej bakterii, pasożyta, wirusa, pleśni etc.


 

Używanie Zappera likwiduje infekcje i stany zapalne, przyspiesza gojenie ran, przynosi poprawę zarówno przy zwykłym przeziębieniu czy grypie, jak też w ciężkich lub trudnych do wyleczeniach przypadkach, jak migreny, astma, cukrzyca, łuszczyca, alergie, depresja uporczywy trądzik czy niektóre nowotwory. Przyspiesza gojenie ran, także zainfekowanych lub pooperacyjnych. Może być także stosowany profilaktycznie.


Dr Hulda Clark, wraz ze swym zespołem naukowym, w wieloletnich badaniach potwierdzonych przez wielu wybitnych lekarzy wykazała, że pasożyty znajdujemy w mózgu, płynie mózgowo-rdzeniowym, w tkankach wątroby, w stawach itd. a od miejsca ich usadowienia zależy jaka choroba może rozwinąć się w organizmie.

W swoich pracach badawczych potwierdziła, iż każdy drobnoustrój chorobotwórczy ma określoną częstotliwość drgań i określoną falą elektromagnetyczną można go zniszczyć.

Udowodniła, że gdy poddamy chorobotwórcze drobnoustroje działaniu specyficznych impulsów prądu o napięciu kilku Volt, zostaną rozerwane ich błony komórkowe, co spowoduje ich zniszczenie w organizmie. Zjawisko to nazwała „zappingiem”.
Dr Clark zbudowała pierwsze bardzo skuteczne urządzenie elektroniczne -Zapper- którym można zahamować a nawet wyeliminować patogeny z organizmu ludzkiego.


 

Zastosowane Biorezonatora Wzmocnionego, prócz tonizowania  (podnoszenia potencjału) Qi, wzmacniania energii życiowej (gdyż posiada dalsze udoskonalenia i jest bardziej rozbudowany) obejmuje prowadzenie m.in. w następujących schorzeniach jak : wszelkie choroby serca – astma i choroby płuc – cukrzyca – łuszczyca i wszelkie schorzenia skórne – nowotwory guzy i cysty – kandydoza (grzybica) – grypa – bóle lędźwiowe – choroby prostaty – depresja i chroniczne zmęczenie – bóle mięśniowe i wszelkie choroby stawów, reumatyzm, artretyzm, gościec – alergie – przeziębienie – bezsenność – bóle głowy, migrena, choroby zatok itp.


 

Przeciwwskazania:

Zapper nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży, osoby z rozrusznikiem serca, wszczepionym defibrylatorem, wszczepionymi urządzeniami generującymi puls lub wszczepionymi urządzeniami neurostymulującymi. Osoby z dolegliwościami serca i padaczką powinny skonsultować się z lekarzem.


 

Jedna sesja to 3- minutowe trzy zabiegi z przerwami po 20-30 minut.

Zaleca się takich sesji 3 dziennie przez 3tygodnie-1,5 miesiąca.


 

Lista chorób które eliminuje Zapper:


ALERGIA – u wszystkich alergików wykryto poważną inwazję owczej motylicy wątrobowej żyjącej w drogach żółciowych. By skutecznie i na trwałe pozbyć się alergii konieczne jest oczyszczenie wątroby i nerek z kamieni, unikanie pleśni oraz salmonelli. Łagodniejsze odmiany alergii zwykle powodowane są przez ludzka motylicę wątrobową (clonorchis).

ALZHEIMER – chorobę Alzheimera wywołują pospolite przywry pochodzące z niedogotowanego mięsa i od naszych ukochanych zwierząt. Rozwijają się one w mózgu. Zagnieżdżają się tam również takie bakterie jak shigella. Odnajdywany jest również sporysz, który ma silne działanie psychogenne.

AMEBA – jest wiele gatunków ameb mogących egzystować w ludzkim organizmie, endoamoeba gingivalis, endolimax nana, entamoeba i wiele innych. Wszystkie można zlikwidować przy pomocy generatora częstotliwości.

ANEMIA – głównym powodem anemii jest robaczyca (patrz robaczyca).

ASTMA – w 100% przypadków astmy obserwowana jest infekcja larwami glisty ludzkiej usytuowanej w płucach., Towarzyszy im bacteroides fragilis oraz wirus coxackie. Innymi pasożytami które występują w płucach jest Neagleria, endolimax, występują w płucach oraz przywra jelitowa, chilomastix, capitularia i wiele innych.

BEZSENNOŚĆ – zawsze łączy się z poważna inwazją pasożytów, bakterii. Jest spowodowana przez produkty ich metabolizmu – głównie amoniak (skumulowany w mózgu). Aby wrócił zdrowy sen należy usunąć robaczycę.

BIEGUNKA – jest sygnałem poważnej inwazji w jelitach, mogą je powodować pałeczki okrężnicy, salmonella, shigella, motylica wątrobowa, przywra trzustkowa, ameby, grzyby, glisty, owsiki, przywry jelitowe, chilomastix, capilaria i wiele innych.

BRODAWKI – powodują je bakterie które rozwijają się w towarzystwie pasożytów takich jak owsiki, tasiemce, glisty lub przywry.

CHOROBY KOBIECE – dolegliwości narządów płciowych są powodowane przez bakterie wirusy i pasożyty układu moczowo płciowego takie jak: dwoinka rzeżączki (neisseria gonovrhea) wirus opryszczki (herpes simplex) gardenella vaginalis, candida albicans, proteus vulgaris, trichomonas vaginalis (rzęsistek pochwowy), chlamydia i wiele innych.

CHOROBY SERCA, CHOROBA WIREŃCOWA – najbardziej popularnym sprawca dolegliwości serca jest pasożyt żyjący w psim sercu dirofilaria i loa loa oraz wirus cytomegalii.

CHOROBY WENERYCZNE – jest wielu sprawców tych schorzeń, miedzy innymi rzęsistek, campylobacter, chlemydia, gardenella, campylobacter, candida albiacans, herpes simplex 2, neisseria gonovrhea, tremponema palilidum i wiele innych.

CHRONICZNE ZMĘCZENIE – wywołuje je wirus EBV jednakże zawsze idzie on w parze z dużymi pasożytami takimi jak przywry. Chroniczne zmęczenie może również wywoływać drożdżak candida.

CUKRZYCA – w trzustce wszystkich osób cierpiących na cukrzycę znaleźć można przywry z rodzaju eurytrema pancrealicum.

CYSTA – mogą ja wywoływać duże pasożyty np. Przywry, bakterie z rodzaju gadnerella, rzeżączka, syfilis. Cystę jajnika może wywoływać wiele rodzajów zanieczyszczeń jeśli usuniemy pasożyty i przestaniemy dostarczać organizmowi zanieczyszczeń cysta się wchłonie.

DEPRESJA, DEPRESJA MANIAKALNA – przyczyna depresji tkwi w infekcji mózgu małymi robakami obłymi (obleńcami). Nie może on wówczas wytwarzać wystarczającej ilości neurotransmiterów, bądź zachować między nimi równowagi. Glista kocia i psia (Ascaris), włosień kręty (Trichinella) i węgorki (Strongyloides). Przypadkom depresji zawsze towarzyszą bakterie z rodziny Schigella.

ENDOMETRIOZA GRUCZOLISTOŚĆ – powodem są przywry jelitowe lub owcza motylica wątrobowa gnieżdżące się w macicy. Gdy te przetrą szlak do macicy za nimi podąża wiele innych pasożytów: glista ludzka, motylica wątrobowa, Eurytrema. Tam gdzie są duże pasożyty wkrótce pojawiają się mniejsze. Wszystkie wprowadzają bakterie i wirusy. Gruczolistości zawsze towarzyszy Gardenella.

GRONKOWIEC – Staphylococcus, paciorkowiec Streptococcus. Powodują wiele dolegliwości: infekcje w jamie ustnej, bóle mięśni, stawów, infekcje gardła, uszu, płuc, wrzody, choroby serca, sztywność kolan i choroby skóry i wiele innych dolegliwości.

GRUŹLICA – powoduje ją prątek gruźlicy mycobacterium tuberculosis.

GRYPA – wirusem wywołującym grypę jest infuenza. Wiele przypadków tzw „grypy” powodują bakterie z rodziny salmonella i shigella.

GRZYBICA, CANDIDA, DROŻDŻYCA, KANDYDOZA – najczęściej spotykany u człowieka jest bielnik biały (Candida albicans). Każdy z nas ma ich trochę w układzie pokarmowym, ale kiedy ich rozwój wymyka się spod kontroli mamy do czynienia z zakażeniem drożdżakowym. Powoduje ono wiele różnych dolegliwości patrz program 7. Innym grzybem rozwijającym się na skórze jest Tinea, wywołuje grzybicę, np. świąd krocza.

HIV, AIDS – bez infekcji przywrami jelitowymi nie możesz zarazić się wirusem HIV, zawsze występują razem. Pomocna w rozwoju infekcji jest pleśń oraz mikotoksyna zearalenon. Po zlikwidowaniu wszystkich stadiów rozwoju pasożytów wirus HIV znika w ciągu 2 godzin. Wyleczenie AIDS zależy od usunięcia benzenu z ustroju i powstrzymania jego dalszego wchłaniania.

LAMBLIA Giardia można ja łatwo usunąć (3 minuty) przy pomocy generatora częstotliwości.

ŁUSZCZYCA EGZEMA – przyczyną tej dolegliwości są nicienie z rodziny Ascaridadae. Wytwarzane przez nie substancje chemiczne są wysoce uczulające i mogą wpływać na stan skóry. Ponieważ zwierzęta zakażają się nimi bez przerwy w rodzinach gdzie zwierzęta trzymane są w domu choroba ta przybiera postać chroniczną.

MIĘŚNIAKI – powodują je przywry, które zakładają swoje kolonie w macicy, oraz motylica wątrobowa i gardenella.

MIGRENA, BÓLE GŁOWY – najczęstszymi przyczynami są nicenie z rodziny strogyloididae, salmonella, shigella, E. Coli, gronkowce i paciorkowce.

MOCZENIE NOCNE, NIETRZYMANIE MOCZU– problem szybko rozwiązuje likwidacja bakterii osłabiających więzadła oraz likwidacja schistomy, glisty i innych pasożytów przenoszących bakterie.

NADCIŚNIENIE – jeśli przyczyną jest schorzenie serca to powodują je te same pasożyty, które wywołują schorzenia serca (patrz choroby serca).

NADŻERKA – szyjki macicy najczęściej powodowana jest urazem mechanicznym, kontaktem ze środkami chemicznymi lub procesem chorobotwórczym np. Drożdżycą. Często jest tez zejściem innego wykwitu: pęcherzyka, pęcherza lub krosty, którymi może być spowodowany bakteriami lub wirusami przenoszonymi drogą płciową (patrz choroby kobiece).

OPRYSZCZKA – do rodziny wirusów wywołujących opryszczkę należą wirus opryszczki pospolitej (Herpes simplex, HSV) 1 i 2, (Epsteina-Barra EBV), półpaśca i ospy wietrznej (Varicella zoster), (Cytomegalovirus CMV).

OSŁABIENIE ODPORNOŚCI – przyczyn jest wiele, jedną z nich jest drożdżak candida i wszelkiego rodzaju pasożyty które są nosicielami bakterii i wirusów.

OWSIKI Owsica (enterobiasis, oxyuriasis) czyli zakażenie pasożytem jelitowym o nazwie Enterobius.

PADACZKA EPILEPSJA – przyczyną zawsze są małe larwy glisty ludzkiej (Ascaris) usadowione w mózgu. Razem z nim przenoszą się Bacteroides fragilis, które z kolei są wystarczająco duże by pomieścić tysiące wirusów. Dwa znane wirusy występujące z glistą to coxackie B1 i coxsackie B4. Sporysz, grzyb jest zawsze spotykany w przypadku ataków padaczki.

PLEŚNIAWKI – powoduje je candida albicans.

PÓŁPASIEC – (Herpes Zoster) wspólna przyczyną ospy wietrznej i półpaśca (Herpes Zoster) jest wirus (Varicella zoster), ale jest jeszcze jeden sprawca, który powoduje namnażanie tego wirusa, to glista (Ascaris).

PROSTATA – sprawcami wszelkich schorzeń prostaty są glisty ludzkie oraz motylica wątrobowa, oraz występujące wraz z nimi bakterie i wirusy rezydujące w gruczole krokowym.

PRZEKWITANIE, KLIMAKTERIUM, MENOPAUZA – objawy menopauzy nie są naturalnym stanem, powodują je z pewnością zaburzenia hormonalne i one właśnie nie są normalne. Powodują je drobnoustroje, np. proteus, salmonella, neisseria, treponema, chlamydia, gardenella, campylobacter itd.

RAK, NOWOTWÓR, GUZ – są chorobami wyleczalnymi ponieważ wywołują je pasożyty. Zlikwiduj je a powstrzymasz ich rozwój. Winowajcą jest ludzka przywra jelitowa (Fasciolopsis buskii)

REUMATYZM, ARTRETYZM, GOŚCIEC – w zapaleniu kości i stawów zawsze mamy do czynienia z bakteriami, które pozostają w złogach i atakują stawy. W przypadku zapalenia reumatoidalnego bakterie pochodzą od pasożytów, których zarodki rezydują w tych stawach. Są to małe obleńce glisty tęgoryjce, węgorki i włosienie.

ROBACZYCA – choroba wywoływana przez pasożyty zwierzęce żyjace w jelitach takie jak tasiemce, glisty, tęgoryjce, włosogłówki, owsiki, włośnie, pierwotniaki.

STAN ZAPALNY – jest powodowany przez szereg różnych pasożytów i towarzyszących im bakterii, które są odpowiedzialne za stany bólowe.

STWARDNIENIE ROZSIANE STWARDNIENIE ZANIKOWE BOCZNE – choroby te powodują przywry które docierają do mózgu lub rdzenia kręgowego i tam się rozmnażają. Kolejnymi sprawcami są Shigella i Nocardia, Clostridium tetani (laseczka tężca), gronkowce i paciorkowce.

SZUM W USZACH, BÓLE USZU – powodują je bakterie streptococus pneumoniaae oraz inne gronkowce i paciorkowce. Aby na stałe pozbyć się tych dolegliwości należy wykluczyć aspirynę i inne salicylany, które są pożywką dla tych bakterii.

ŚWIERZB – wywołują go świerzbowce sarcoptes. Jest on nosicielem adenowirusa przeziębienia.

TRĄDZIK – wywołują go węgorki, nicienie i glisty oraz bakterie odżywiające się produktami gruczołów łojowych. Innym sprawcą jest włosień trichinella. By pozbyć się trądziku na stale należy oczyścić z patogenów narządy i krew (by nie dochodziło do infekcji).

ZESPÓŁ CANDIDA – Zespół Candida wywoływany jest nadmiarem grzybów typu candida.